Valodas:

Piedāvātās naktsmītnes:

Mazais apartaments

cena sākot no 45.00 € par nakti

Mazais apartaments aprīkots ar lielu istabu, kura apvienota ar virtuvi, mazāku istabiņu, vannasistabu un priekštelpu. Lielajā istabā izvietoti 2 divguļamie dīvāni, plata lete ar izvelkamu pusdienu galdu, ledusskapi un plīti. Kopumā tā telpas paredzētas vidēji 3-4 personām (ir iespējamas 2 papildus vietas).


Mazais namiņš

cena sākot no 32.00 € par nakti

Mazā namiņā ir tikai viena istaba (10m²) kurā izvietotas 2 atsevišķas gultas ar gultas veļu, galdu un ledusskapi. Namiņa priekšā ir noēnota, daļēji slēgta terase ar iebūvētu leti, izlietni (ar silto ūdeni), elektrisko plīti, trauku komplektu un āra galdu.


Lielais apartaments

cena sākot no 55.00 € par nakti

Labiekārtots apartaments pie jūras ar 2 istabām, virtuvi, vannasistabu un priekštelpu. Istabās izvietotas 2 vienvietīgās un viena divvietīgā gulta. Apartamenta telpu logi vērsti uz rietumu pusi, kur vakaros var baudīt saules rietu jūrā. Kopumā šī telpas paredzētas vidēji 4 personām (ir iespējamas papildus vietas).


Ģimenes namiņš

cena sākot no 40.00 € par nakti

Vidēja lieluma ģimenēm piedāvājam atpūtu divos “Ģimenes namiņos”. Abi ģimenes namiņi atrodas viens otram blakām, tādēļ būtisku atšķirību starp tiem abiem nebūs. Ģimenes namiņos ir viena istaba un tualete (papildus telšu laukumā pieejama maksas duša). Istabā izvietota viena divvietīgā un viena divstāvīgā gulta ar gultas veļu, galdu, āra virtuvīti (zem nojumes) un ledusskapi. Namiņš atrodas netālu no bērnu spēļu laukuma un piemērots 4 personām.


Naktsmītņu rezervāciju kalendāri:


Mazais namiņš

aizņemts

Ģimenes namiņš

aizņemts

Mazais apartaments

aizņemts

Lielais apartaments

aizņemts