Divistabu mansarda apartaments

Jaunais apartaments (Lavanda)

Apartamentu ir iespēja rezervēt ar ciklu 6 naktis (sākot ar katras nedēļas piektdienu), bet šīs nedēļas svētku nedēļā piedāvājam rezervēt apartamentu uz īsāku periodu:

  • 23.-26.06. (3 naktis)
  • 27.-30.06. (3 naktis)
  • 01.-03.07. (2 naktis)

Tā kā apartaments ir pilnīgi jauns un uz tuvākām rezervācijām vēl neesam paguvuši telpas aprīkot ar iecerētām tematiskām bildēm, tad Jums ir priekšrocība uz šiem datumiem veikt rezervāciju ar 20% atlaidi. Rezervēšanu var veikt sūtot e-pastu vai zvanot uz 29410424.

Apartaments atrodas ēkas otrajā stāvā. Tam ir 2 mansarda istabas, virtuve un vannasistaba. Istabās izvietots viens divvietīgs dīvāns un viena divvietīgā gulta. Apartamenta telpu logi vērsti uz dienvidu un rietumu pusi, kur vakaros var baudīt saules rietu jūrā. Telpas piemērotas vidēji 4 personām (ir iespējamas papildus vietas).

Tā pat kā visas mūsu pārējās naktsmītnes, arī jaunam apartamentam jūnijā, jūlijā un augustā tiks noteikts minimālais rezervācijas periods 6 naktis. Katrai naktsmītnei noteikta konkrēta ierašanā/izrakstīšanās diena. Jaunā apartamentā ierašanās piektdienā un izrakstīšanās ceturtdienā.

Cenrādis (2 personām):

  • Norādītā cenā iekļauta 1 auto novietošana un uzturēšanās 2 personām.
  • Maksa par apartamenta uzkopšanu 15 Eiro.
  • Maksa par papildus vietu pieaugušam 10.0 Eiro, bērniem (no 3-10 g.vec.) 5.0 Eiro.
Laikposms Naktis Cena
Brīvdienas piektdiena,
sestdiena
120.00 €
Darba dienas pirmdiena,
otrdiena,
trešdiena,
ceturtdiena,
svētdiena
100.00 €

aizņemts

Translate »